shop

5 ks/veľa 12 jadro Optického Zväzku Pigtail SC multimode optické vláknové MM OM1 62.5/125, 1-3 Metre doprava Zadarmo

€66.52 €56.55

Dostupnosť : Skladom

  • sku: p7770
Vložiť do košíka

Štítky: catv db meter, vlákno pigtail 12, Vlákna, sekáčik optický, hra lampa, pigtail sc upc, 125 tachometra, ženské wifi pigtail, meter motocykel, mma mouthguard.

UPOZORNENIE:

1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď.Ceny tu nie

zahŕňa určenia poplatku v kupujúceho strane.

2.Dôležité!!!Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo po uvedení theorder

3.Pre niektoré sepcial krajinách ako Brazília, Mexiko, E-paketové a Čína Príspevok dodacie lehoty možno okolo 20-90 dní

12 jadro Optického Zväzku Pigtail SC multimode optické vláknové MM OM1 62.5/125, 1-3 Metrov

Prehľad:

Vlákien vlákien sú skvelé riešenie pre fusion spojov vnútri optický kryt.Pás s nástrojmi fan-out vlákien vlákien prísť s čiastočným vonkajší plášť na ochranu tesný buffer vlákna pred poškodením.Ak priestor je prémia, vonkajší plášť môže byť ľahko odstránená, čo vrkôčiky mať prísnejšie polomer ohybu a zaberajú menej miesta .

12 Strand 9/125 Optický Pigtail 1,2 m FC/UPC Jediný Režim,12 vlákien pigtail

Poznámka: Ak potrebujete prispôsobenie riešenia, buď LC,ST,SC S rôznymi veľkosť vybiehať správy nám.Podpora veľkoobchod, ak máte väčšie objednávky,ponúkame vám výrobnú cenu, kontaktujte nás.

Tieto Jednom režime 12 vlákien vlákien s 900 micron rezervy sú pripravené pre spojovanie.

Každého vlákna strand v stavebnici má farebne odlíšené buffer pre ľahkú identifikáciu a farby sú štandardné.

V tomto 12-pack, dvanásť prameňov vlákniny sú ukončený na jednom konci s SC konektory.

Konektory sú keramické s Ultra fyzický kontakt (UPC) dokončiť.Každý kábel dodávaný s výsledkami skúšok a doživotnou zárukou.

Špecifikácie:

Parameter:

Jediný režim

Multi mode(voliteľné)

Vkladanie Strata

≤0.3 dB

≤0.20 dB

Strata Návratu

≥45 dB (PC)

≥50 dB (UPC)

≥60 dB (APC)

≥35 dB (PC)

≥45 dB (UPC)

Vlnová dĺžka

1310nm,1550nm

850nm,1310nm

Opakovateľnosť

≤0.1

Odolnosť

≤0.2 dB typické zmeny, 1000 matings

Zameniteľnosť

≤0.2 dB

Kábel priemer

3.0 mm

Konektor K Dispozícii

SC,FC,ST,LC,NM,MTRJ

Vlákno core k dispozícii

4,6,8,12,24 vlákno...

Funkcie:

Vysoká Strata Návratu

Nízke Insertion Loss

Dobrý spoľahlivosť a stabilita

Leštenie typ: PC, UPC, a APC

Rôzne rozhranie: FC, SC, ST, LC...

Jadro kábla: 4, 6, 8, 12, 24...

Aplikácia:

Telekomunikačné Siete

Testovanie Zariadení

Miestny Ares Siete

CATV

  • Položka Dĺžka: 1m
  • Číslo Modelu: SC
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Názov Značky: Joinwit
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • VEĽKOSŤ: 15*15*15
  • Typ konektora: SC/UPC
  • Certifikácia: ŽIADNE

Súvisiace produkty


Jyttek VGA converter extender s KVM ,1080P VGA signálu cez Kábel Siete až 120m
shop

Jyttek VGA converter extender s KVM ,1080P VGA signálu cez Kábel Siete až 120m


€106.93

Technické Parametre Podporuje maximálne rozlíšenie až 1920×[email protected]; Podpora najvyššie rozlíšenie videa až do 1080P 1 CH VGA video cez jedno optické. 1 CH štandardný 3,5 mm stereo audio equidirectional prenosu. 2 KVM USB, Ovládanie klávesnice, myši.Plug and play, v každom čase, v podstate nie je potrebné nastavovať a mohol by byť až obrazu výstup vysokej

Vložiť do košíka
1Meters LC na SC Singlemode Duplex Optického Vlákna Patch Kábel Kábel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,LC-SC,9/125 1M
shop

1Meters LC na SC Singlemode Duplex Optického Vlákna Patch Kábel Kábel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,LC-SC,9/125 1M


€6.31

Vlákno Patch Kábel Kábel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm Priemer, Singlemode 9/125, Duplex, 1Meters Poznámka: Dĺžka a konektor je prispôsobiteľné, pls, neváhajte ma kontaktovať pre cenovú ponuku. Technické Špecifikácie: Objednávanie: Optický konektor : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule typ Rozhrania: APC , PC , UPC Fiber

Vložiť do košíka
Opnext TRF7061FN-LF001 Single-modu Modul 10G-XFP-80KM
shop

Opnext TRF7061FN-LF001 Single-modu Modul 10G-XFP-80KM


€122.51 €110.26

Vitajte na SeeMe Technology Co., LTD Zľavy pre veľkoodberateľov?Väčšia časť čísla?Ponuky pre BOM?Všetky naše produkty poskytujú jeden rok zárukou kvality.Pre viac informácií alebo technické otázky, prosím neváhajte a kontaktujte SeeMe služby. Ďakujeme, že ste si vybrali SeeMe Technology Co., LTD Platba: Escrow Služby Ak máte nejaké

Vložiť do košíka
Pripojte Sa Do Nášho Newsletter