shop

HW 1,25 G-1310nm-10km LTD1302-BC+1 gigabit single-mode vlákna modul

€11.40 €10.15

Dostupnosť : Skladom

  • sku: p440
Vložiť do košíka

Štítky: Vlákna, adaptér siete ethernet, vlákno prepínač, vlákno doska, gigabit usb, optický prepínač, lan usb, optický plastové, previesť vlákniny, internet usb.

Vitajte na SeeMe Technology Co., LTD Zľavy pre veľkoodberateľov?Väčšia časť čísla?Ponuky pre BOM?Všetky naše produkty poskytujú jeden rok zárukou kvality.

Pre viac informácií, alebo akékoľvek technickú podporu, prosím, neváhajte kontaktovať SeeMe predávajúceho.

Ďakujeme, že ste si vybrali SeeMe Technology Co., LTD

Platba: Escrow Služby

Ak máte nejaké otázky o platbu, prosím, neváhajte nás kontaktovať.

1. Prosím skontrolujte vašu adresu, pred uskutočnením platby.Ak chcete, aby sa akékoľvek zmeny, prosím, láskavo kontaktujte nás.

2. Sledovacie číslo bude aktualizovať na Probasket.sk, akonáhle vaše položky, sa dodáva.

Nie sme zodpovední za všetky colné poplatky, dane alebo poplatky, ktoré sú zo svojej krajiny.Pre viac informácií kontaktujte prosím váš miestny alebo colný úrad, alebo nás.

3. Ak by ste získať vašu zásielku do 30 dní, ihneď nás prosím kontaktujte na pomoc.Odpovieme do 24 hodín.

1. Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka.

2. Vašej piatich-star pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Prosím, kontaktujte nás okamžite, ak nie ste spokojní na našich produktov alebo služieb, ponúkneme najlepší spôsob, ako vyriešiť problém.

3. Ak ste si nie je počuť od nás do 24 hodín, prosím, informujte vašich správ do vašej e-mailovej schránky.A skúste nás kontaktovať Obchodný Manažér, e-mail, alebo telefón.Sme stále tu, aby v našich silách pre vás.Dajte nám vybudovať zdravo, pozitívne a prospešné Ali spoločenstva spolu.

  • Názov Značky: SMTE
  • Číslo Modelu: Pôvodný

Súvisiace produkty


Opnext TRF7061FN-LF001 Single-modu Modul 10G-XFP-80KM
shop

Opnext TRF7061FN-LF001 Single-modu Modul 10G-XFP-80KM


€122.51 €110.26

Vitajte na SeeMe Technology Co., LTD Zľavy pre veľkoodberateľov?Väčšia časť čísla?Ponuky pre BOM?Všetky naše produkty poskytujú jeden rok zárukou kvality.Pre viac informácií alebo technické otázky, prosím neváhajte a kontaktujte SeeMe služby. Ďakujeme, že ste si vybrali SeeMe Technology Co., LTD Platba: Escrow Služby Ak máte nejaké

Vložiť do košíka
Vlákno sekáčik SKL-6C Kábel rezacím Nožom FTTT Optický Nôž Nástroje rezačka s Vysokou Presnosťou Sekáče 16 povrch kotúča
shop

Vlákno sekáčik SKL-6C Kábel rezacím Nožom FTTT Optický Nôž Nástroje rezačka s Vysokou Presnosťou Sekáče 16 povrch kotúča


€27.62

UPOZORNENIE: 1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď.Ceny tu nie zahŕňa určenia poplatku v kupujúceho strane. 2.Dôležité!!!Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo, po zadaní objednávky 3.Pre niektoré sepcial krajinách ako Brazília, Mexiko, E-paketové a Čína Príspevok dodacie

Vložiť do košíka
10G SFP LC 20/40 / 60Km 1270nm / 1330nm jednovláknová SFP Optický SFP pre Priemyselné použitie -40-85 kompatibilný s Mikrotik Cisco
shop

10G SFP LC 20/40 / 60Km 1270nm / 1330nm jednovláknová SFP Optický SFP pre Priemyselné použitie -40-85 kompatibilný s Mikrotik Cisco


€53.98 €41.56

10G SFP 1270nm/1330nm optische vezel vysielač 20/40/60KM bidi sfp modul 10G SFP LC 2 0/40/60KM 1270nm/ 1330 Nm Industriële kwaliteit jednovláknová SFP Optische Modul SFP kombinovaný Vysielač a prijímač kompatibilný s Mikrotik Cisco 10G SFP LC 20/40 / 60Km 1270nm / 1330nm jednovláknová Optický SFP Modul SFP Vysielač pre Priemyselné použitie -40-85 s Mikrotik

Vložiť do košíka
Pripojte Sa Do Nášho Newsletter