shop

Pôvodné Hua wei SmartAX MA5800 série GPON/EPON OLT MA5800-X7

€1 768.12

Dostupnosť : Skladom

  • sku: p2102
Vložiť do košíka

Štítky: gpon olt, epon, nabíjačka huawei hodinky, gpon huawei olt, mcud, ma5800, onú exkluzivitu, gpon, huawei ma5800, huawei smartwatch.

Pôvodné Huawei SmartAX MA5800 série GPON/EPON OLT MA5800-X7 10GE Informácie o Výrobku

Poháňané globálnej vlákniny prístup trend vývoja, Huawei ďalšej generácie OLT platforma je vyvinutý v spolupráci s našimi zákazníkmi.Na MA5800 série OLT je najnovší a najmodernejší OLT platformy v priemysle.Je určený na podporu ďalšieho rastu do šírky pásma dopytu, drôt-line a bezdrôtový prístup konvergencie, a migrácie smerom SDN.

Prvé priemyselné 40 Gbit/s-kapacita novej Generácie Optických Line Terminál (NG-OLT).Huawei je SmartAX MA5800 viac-service access module zamestnáva distribuovanej architektúry na podporu ultra-širokopásmový internet, Pevná Mobile Konvergencie (FMC) služby a inteligentné funkcie, ako sú napríklad SDN na báze virtualizácie.

MA5800 je programovateľné Siete Procesor (NP) čip urýchľuje roll-out z nových služieb, stravovanie dopyt pre finančné služby, vrátane rozdelenia veľkoobchod a maloobchod poskytovateľov služieb.

Ovládanie a integrované dosky:

MPLA*2 (4-10G porty)

DC výkon:PILA*2

Vlastnosti Produktu

Na MA5800 je prvé priemyselné smart agregácie OLT s distribuovanej architektúry.Je umiestnený ako ďalšie generácie OLT pre zemný plyn-PON.

Produkt je navrhnutý tak, aby pomohol dopravcov, budovanie sietí s väčšími pásma, vyšších rýchlostiach, a múdrejší pripojenie poskytovať lepšie služby skúsenosti.

Poskytovanie GPON, 10G GPON (vrátane XG-PON a XGS-PON), P2PGE, a 10GE prístup, MA5800 podporuje nasadenie na FTTH,FTTD, FTTB, FTTC, a distribuované zblížil káblový prístup na platforme(D-CCAP) sietí.Je to uplatniteľné na domácej prístupu,podnikových prístup, mobilné backhaul a Wi-Fi hotspot backhaul scenáre zoskupujú všetky služby na jednom optickú sieť.

Na MA5800 funkcie, ako je veľká-kapacita agregácie zariadenia na sieti na súhrnné dopravné od ONTs, MDUs, a areálu, prepínače, čím sa zjednodušuje sieťové architektúry a zníženie OPEX.

FTTH Siete Aplikácie

Podporuje fiber to the home (FTTH) sieťové aplikácie.To môže byť pripojený k ONT v používateľa domu cez PON port alebo poskytnúť P2P optické prístupové služby prostredníctvom FE alebo GE port.

FTTB Sieťovej Aplikácie

Podporuje fiber to the building (FTTB) sieťové aplikácie, a je pripojený na onú exkluzivitu (MDU alebo ONT), ktorý je nasadený v koridore cez PON port.

FTTC Sieťovej Aplikácie

Podporuje vlákien na chodníku (FTTC) sieťové aplikácie, pripojená na onú exkluzivitu, ktorý je nasadený na chodníku cez PON port, alebo pripojený k DSLAM, ktorý je nasadený na chodníku cez GE optický port.

Stredové Riadenia pre GE Diaľkové Rozšírené Subracks Sietí

Pevná Linka Služby (Enterprise Access)

Pevná Linka Služby (Base Station Prístup)

Meď Prístup K Sieťovej Aplikácie

Podporuje viaceré medi prístup režimy ako ADSL2+, VDSL2, a SHDSL.

Hlasové Služby Sieťovej Aplikácie

Podporuje hlasové služby sieťovej aplikácie.Na MA5800 môže fungovať ako AG (Access Gateway) v softswitch sieti poskytovať hlasové služby a prenos hlasu služby na IMS sieti.Okrem toho, MA5800X7 podporuje TDM SHDSL prístupu, ktoré sa vzťahuje na rekonštrukciu tradičné hlasové siete.

Vzhľad Produktu

Na MA5800 podporuje štyri typy subracks.Jediný rozdiel medzi týmito subracks sa spolieha na služby slot množstvo (majú rovnaké funkcie a siete pozície).

MA5800-X7 podporuje 7 service zásuviek s prepájací H901BPLB a H901BPLD (V100R018C00 a novších verziách).Technika Parameter

Produkt Displej

Objednávky Príručka

(1)s tým, čo služieb rada

(2)s tým, čo model AC na DC(220V-48V) Power converter

Služby dosky:

16 porty 1G GPON stravovanie:GPHF/GPLF/GPSF/GPUF(B+C+,C++)

16 porty 1G EPON stravovanie:EPHF

8 portov 10G GPON stravovanie:XGHD/XGLD

16 porty 10G GPON stravovanie:XGSF/XGLF

8 portov 10G EPON stravovanie:XEHD/XELD

8 portov XG-PON&GPON stravovanie:CGHD/CGID

16 porty XG-PON&GPON stravovanie:CGHF/CGUF

Súvisiace Výrobky: Profil Spoločnosti

Zibo XingWei komunikačných zariadení co., S.R.O.je profesionálne zaoberá v počítačovej siete, komunikácie priemysel predaj high-tech podnikov je popredného domáceho zameraním na optické vlákna, komunikácia, bezpečnostné monitorovanie, integrované elektroinštalačné zariadenia rozvoja, výroba a predaj služieb v oblasti integrácie high-tech podniky, produkty, široko používaný v Číne telecom, China mobile, China unicom, ako Skvelé Stenu širokopásmové komunikácie subjektov, ako aj elektrina, rozhlas a televízia, dopravy, školstva, obrany, letectva, chemických, ropných, zdravotníckych a iných odvetviach.

  • Zdroj Napájania: DC -38~57V
  • Názov Produktu: Pôvodné Hua wei SmartAX MA5800 série GPON/EPON OLT MA5800-X7
  • Druh: GPON/EPON OLT
  • Funkcia: nové originálne
  • Max Rada: 7pcs
  • MIN: 1pcs
  • Aplikácia: FTTH, FTTB, FTTX Siete
  • Rozmer: 450x 290 x 287 mm
  • DC napájanie dosky: PILA*2
  • Ovládanie dosky: MPLA*2
  • Číslo Modelu: MA5800-X7
  • Názov Značky: VXAR
  • Max GPON Porty: 112
  • Vlnová dĺžka: TX 1490nm, RX 1310nm

Súvisiace produkty


BUCHI Ťažba Plavidla Ťažba Plavidla 40ml 051235
shop

BUCHI Ťažba Plavidla Ťažba Plavidla 40ml 051235


€757.77

BUCHI Ťažba Plavidla Ťažba Plavidla 40ml 051235 Upozornenie: Ceny Výrobkov A Osobitných Podmienok, Kontaktujte Nás, Prosím, Pred Nákupom Tipy, ktoré Vám pomôžu Pre Brazília kupujúci, ak vyberiete možnosť Expresná doprava, ako FED, UPS, DHL Ect.P lízingu sa poskytujú compan y meno a CNPJ číslo alebo CPF Číslo.Skontrolujte prosím vaše správy,

Vložiť do košíka
Vlákno sekáčik SKL-6C Kábel rezacím Nožom FTTT Optický Nôž Nástroje rezačka s Vysokou Presnosťou Sekáče 16 povrch kotúča
shop

Vlákno sekáčik SKL-6C Kábel rezacím Nožom FTTT Optický Nôž Nástroje rezačka s Vysokou Presnosťou Sekáče 16 povrch kotúča


€27.62

UPOZORNENIE: 1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď.Ceny tu nie zahŕňa určenia poplatku v kupujúceho strane. 2.Dôležité!!!Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo, po zadaní objednávky 3.Pre niektoré sepcial krajinách ako Brazília, Mexiko, E-paketové a Čína Príspevok dodacie

Vložiť do košíka
Ruiyan RY-S200D Digitálny TV Signál Úroveň Meter CATV Kábel Testovanie 5-870MHZ MER BER
shop

Ruiyan RY-S200D Digitálny TV Signál Úroveň Meter CATV Kábel Testovanie 5-870MHZ MER BER


€191.02

Ruiyan RY-S200D Digitálny TV Signál Úroveň Meter CATV Kábel Testovanie 5-870MHZ MER BER Signál Páky Metrov tabuľka zhody Model Č. Constellation Hlavným Parametrom RY-S110/S110D Žiadne Doulbe kanál , A/V, C/N, Priemerný Výkon, Kufra Napätie, RY-S128/S128D Žiadne Spektra, Kanál, Výkon,

Vložiť do košíka
Pripojte Sa Do Nášho Newsletter